Obserwuj w Google News

"Sex Education": ruszyły prace nad 3. sezonem. Jest filmik z planu

2 min. czytania
10.09.2020 11:17
Zareaguj Reakcja

"Sex Education" już wkrótce powróci do nas z 3. sezonem. Choć jeszcze nie poznaliśmy dokładnej daty premiery, wiemy już, że praca nad nowymi odcinkami ruszyła pełną parą. Obsada podzieliła się nawet nagraniem z planu.

"Sex Education" - zdjęcie promujące 2. sezon serialu
fot. Rex Features/East News

"Sex Education" to jeden z najpopularniejszych serialu platformy Netflix. Produkcja zgrabnie łączy w sobie elementy humoru i tytułowej edukacji seksualnej. Dotąd ukazały się 2. sezony, które wprost zachwyciły widzów. Czy 3. będzie kontynuował dobrą passę? Wygląda na to, że przekonamy się już wkrótce.

"Sex Education" - ruszyły prace nad 3. sezonem

Jak dalej potoczą się losy bohaterów? Czy Otis ostatecznie zwiąże się z Maeve? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań przynieść ma nam 3. sezon "Sex Education". Od debiutu poprzedniej serii mięło już sporo czasu, a fani nie mogą się doczekać dalszego rozwoju akcji. Wygląda na to, że już niedługo ich modły zostaną wysłuchane, ruszyły bowiem prace nad 3. serią. 

Finałowy sezon "Lucyfera" będzie jednak bardzo krótki? Pojawiły się szczegóły

Początkowo ekipa "Sex Education" miała wrócić na plan już w maju tego roku, jednak wybuch pandemii koronawirusa pokrzyżował im plany. Start zdjęć wyznaczono wówczas na sierpień, jednak widocznie i tego terminu nie udało się dotrzymać. Ostatecznie ekipa serialu rozpoczęła zdjęcia we wrześniu, czego dowodem jest udostępniony przez nich filmik z planu.

Kiedy możemy spodziewać się premiery 3. sezonu "Sex Education"? Choć nie podano dokładnej daty, śmiało możemy założyć, że będzie to pierwsza połowa 2021 roku

Twórcami serialu są Laurie Nunn i Jamie Campbell, a w główne postacie wcielają się Gillian Anderson, Asa Butterfield, Emma Mackey i Ncuti Gatwa. Oprócz nich w nowym sezonie powrócą: Aimee-Lou Wood, Connor Swindells, Tanya Reynolds, Kedar Williams-Stirling, Alistair Petrie i Patricia Allison.

Blackpink bohaterkami filmu dokumentalnego Netflixa