Obserwuj w Google News

"Serca na sprzedaż" - odc. 10 – STRESZCZENIE. Bandyci zabijają rodziców Wieruni [17.02]

2 min. czytania
15.02.2022 15:21
Zareaguj Reakcja

"Serca na sprzedaż" to nowy rosyjski serial w ramówce TVP. Akcja rozgrywa się w latach 90. XX wieku i opowiada o grupie kobiet, które muszą utrzymać swoje rodziny. Matki i córki w okresie akumulacji kapitału zajmują się głównie handlem. Co wydarzy się w 10. odcinku serialu?

Serca na sprzedaż - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Serca na sprzedaż" to nowa propozycja TVP. Produkcja opowiada o burzliwych losach rosyjskich matek i córek, które muszą zrobić wszystko, by utrzymać swoje rodziny w okresie akumulacji kapitału. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w 10. odcinku?

"Serca na sprzedaż", odc. 10 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Serca na sprzedaż"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 10. odcinek serialu "Serca na sprzedaż" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Redakcja poleca

"Serca na sprzedaż", odcinek 10 – STRESZCZENIE

Streszczenie 10. odcinka serialu "Serca na sprzedaż" prezentuje się następująco:

Ełła dowiaduje się od Zoi, że jej ukochany zmarł w wyniku wypadku. Kobieta zatrudnia się w nocnym klubie. Gangsterzy nadal wymuszają na niej, by nawiązała kontakt z politykiem i przedsiębiorcą Łosiewiczem. Jej zadanie to załatwienie ziemi w Moskwie pod sieć galerii handlowych, którymi ma zażądać Ełła i Zoja. Tylko pozornie, bo prawdziwym właścicielem będzie mafia. Bandycie podpalają stoisko na bazarze należące do Wieruni. Tymczasem Olga, Swieta oraz Alisa próbują zdobyć pieniądze na spłatę długu. Przestępcy zabijają rodziców Wieruni, a od niej żądają jej mieszkania. Paszaka - cinkciarz ma dla bohaterek radę - uciekać wraz z najbliższymi jak najdalej z miasta.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Daria Egorova jest gwiazdą "Kozackiej miłości". Jak aktorka wygląda prywatnie?

"Serca na sprzedaż" – gdzie i kiedy oglądać?

10. odcinek serialu "Serca na sprzedaż" trafi na antenę TVP2 już w czwartek 17 lutego 2022 roku o godzinie 21:55. Kolejne epizody będą emitowane o tej samej porze od poniedziałku do czwartku.

Czytaj także:  "Stepowa miłość" - OBSADA: kto gra w nowym serialu i o czym on jest? [FABULA, EMISJA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]