Obserwuj w Google News

Sean Bean w zapowiedzi 2. sezonu "Snowpiercer". Kiedy premiera? [WIDEO]

1 min. czytania
09.10.2020 13:12

"Snowpiercer" powraca w zapowiedzi 2. sezonu, a wraz z nim witamy na pokładzie Seana Beana. Kiedy premiera 2. sezonu serialu "Snowpiercer"? Zobaczcie zwiastun. 

"Snowpiercer": Sean Bean w zapowiedzi 2. sezonu
fot. Rex Features/East News

"Snowpiercer" to serial przedstawiający tę samą historię, którą opowiedział nam film z 2013 roku z Chrisem Evansem w roli głównej. Serial doczekał się 2. sezonu i już wkrótce powróci z nowymi odcinkami. Tymczasem w sieci ukazał się zwiastun, w którym widzimy Seana Beana jako jednego z najważniejszych bohaterów 2. serii.

"Snowpiercer" - zwiastun 2. sezonu

Zwiastun 2. sezonu serialu "Snowpiercer" prezentuje się następująco:

Serial stacji TNT, tak samo jego film z Chrisem Evansem, oparty został na powieści graficznej autorstwa Benjamina Legranda i Jacques'a Loba. Jest to historia pasażerów tytułowego pociągu, którzy jako jedyni ocaleli z apokalipsy, którą wywołało globalne obniżenie temperatury na Ziemi. 

Twórca „The Walking Dead“ w świecie animacji. Zobacz zwiastun serialu „Invincible“ [WIDEO]

W 2. sezonie serialu "Snowpiercer" pojawi się Sean Bean - aktor znany przede wszystkim z "Władcy Pierścieni" i "Gry o tron". Tym razem poznamy go jako Pana Wilforda - twórcę tytułowego pociągu, z którym zmierzy się dwójka głównych bohaterów.

"Snowpiercer" 2. sezon - kiedy premiera?

Pierwsza zapowiedź nowych odcinków zdradziła też datę powrotu. Premiera 2. sezonu serialu "Snowpiercer" odbędzie się 25 stycznia 2020 roku.

"Niewyjaśnione tajemnice" od Netflix w zapowiedzi nowych odcinków. Kiedy premiera 2. sezonu?