Obserwuj w Google News

Rolnik Szuka Żony 7 - kiedy premiera siódmej edycji programu i gdzie oglądać?

2 min. czytania
10.09.2020 11:30
Zareaguj Reakcja

Premiera 7. edycji "Rolnik Szuka Żony" zaplanowana została na jesień 2020 roku. Pierwszy odcinek programu wyemitowany zostanie na początku września, a kolejne będzie można oglądać co tydzień w TVP. Szczegóły dotyczące tego, kiedy "Rolnik Szuka Żony 7" i gdzie oraz o której godzinie oglądać, można znaleźć poniżej.

Rolnik Szuka Żony 7 - kiedy premiera siódmej edycji programu i gdzie oglądać?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

"Rolnik Szuka żony", 7. edycja - kiedy premiera siódmego sezonu programu? Gdzie oglądać w telewizji i online? O której godzinie transmisja kolejnych odcinków? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy datę premiery "Rolnik Szuka Żony 7".

Rolnik Szuka Żony 7 - kiedy premiera siódmej edycji programu? [DATA]

Wiele osób szuka w sieci informacji na temat tego, kiedy 7. edycja "Rolnik Szuka Żony". Nic dziwnego, w końcu program Telewizji Polskiej cieszy się ogromną popularnością, a przez lata emisji zyskał sobie wielu fanów. Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły są już znane. Pierwszy odcinek "Rolnik Szuka Żony 7" wyemitowany zostanie na jesieni 2020 roku, a dokładniej w niedzielę, 13 września. Transmisja zaplanowana została na godzinę 21:15 w TVP.

Plejada ujawnia uczestników "Rolnik szuka żony 7". Jeden z nich był gwiazdą programu Polsatu

Rolnik Szuka Żony, 7. edycja - ODCINKI: kiedy i gdzie oglądać? [DNI I GODZINY EMISJI]

Kolejne odcinki 7. edycji "Rolnik Szuka Żony" będzie można oglądać co tydzień, w każdą niedzielę, poczynając od 13 września. Epizody emitowane będą o godzinie 21:15 w TVP. Dodatkowo odcinki nowego sezonu programu dostępne będą także online w internetowym serwisie TVP VOD.

"Rolnik Szuka Żony" to polski dokumentalny program rozrywkowy typu reality show emitowany od 21 maja 2014 na antenie TVP1, prowadzony przez  Martę Manowską. Oparty jest na formacie The Farmer Wants a Wife.

Rolnik szuka żony 7 - POWTÓRKI: kiedy, gdzie oglądać w TV i online?

W 2015 i 2017 roku program zdobył Telekamery „Tele Tygodnia” w kategorii Program rozrywkowy.

RadioZET.pl