Obserwuj w Google News

TVP zapowiada nowy serial o tytule "Remiza". Kiedy będzie można go zobaczyć?

1 min. czytania
21.06.2021 11:56
Zareaguj Reakcja

"Remiza" to zapowiadany serial, który będzie można oglądać na antenie Telewizji Polskiej. Produkcja będzie wyświetlana w pasmie codziennym. Kto wystąpi w "Remizie" i o czym będzie ten serial?

Mariusz Czaja
fot. TRICOLORS/East News (zdjęcie podglądowe)

"Remiza": nowy codzienny serial TVP na horyzoncie. Portal wirtualnemedia.pl podaje, że Telewizja Polska przygotowuje kolejną produkcję. Tym razem będzie to serial poświęcony pracy strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej. Od kiedy będzie można oglądać "Remizę"? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  "Behawiorysta": Robert Więckiewicz jako Gerard Edling na pierwszych zdjęciach z planu [FOTO]

"Remiza": nowy codzienny serial TVP. O czym jest?

Telewizja Polska odsłania pierwsze karty jesiennej ramówki. Wiadomo już, że pojawi się serial o tytule "Remiza". Opowie on o losach strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej. Każdy odcinek będzie przedstawiał odrębną historię. Co więcej, wątki będą inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. 

Redakcja poleca

W serialu "Remiza" wystąpią: Mariusz Czajka, Dominika Buczek, Piotr Wątroba, Mateusz Dymidziuk, Małgorzata Then-Stępień oraz Jan Mizerski. Wirtualnemedia.pl podają, że reżyserem serialu jest Kamila Fidler.

"Remiza": kiedy oglądać serial na TVP?

Serial "Remiza" nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Produkcja powinna się pojawić późną jesienią. Jak podaje Onet - zdjęcia rozpoczęły się w kwietniu i mają się zakończyć w październiku. Wiadomo natomiast, że serial "Remiza" będzie emitowany w paśmie codziennym. Nie jest jednak jasne, na którym kanale Telewizji Polskiej będzie można go zobaczyć. Na te informacje przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Zobacz także:  "BrzydUla": aktorzy wrócili na plan serialu. Kiedy doczekamy się nowych odcinków?

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/Onet.pl

Najpopularniejsze polskie seriale ostatnich lat. Oglądałeś je wszystkie?