Obserwuj w Google News

Sarah Paulson w serialu "Ratched" Netflixa. Pojawił się ostatni zwiastun przed premierą

2 min. czytania
09.09.2020 13:01
Zareaguj Reakcja

"Ratched" to zapowiadana na wrzesień premiera Netflixa z Sarah Paulson w roli głównej. Pojawił się oficjalny zwiastun, w którym możemy sprawdzić, co nas czeka. Kiedy serial pojawi się na platformie?

Oficjalny plakat do serialu "Ratched" Netflixa
fot. Materiały prasowe Netflix

"Ratched": pojawił się ostatni zwiastun serialu Netflixa. To jedna z najbardziej wyczekiwanych premier września. To historia Mildred Ratched, jednej z najbardziej kultowych postaci w kinie. Kiedy serial Ryana Murphy'ego i Iana Brennana pojawi się na platformie? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  "Z kamerą u Kardashianów" zniknie z anteny po 14 latach. To koniec pewnej epoki 

"Ratched": pojawił się ostatni zwiastun serialu Netflixa. O czym będzie produkcja?

Netflix przygotował kilka głośnych premier na wrzesień 2020 roku. Jedną z nich jest serial "Ratched" z Sarah Paulson w roli głównej. To trzymająca w napięciu opowieść o losach pielęgniarki pracującej  w szpitalu psychiatrycznym. Mildred, bo tak ma na imię główna bohaterka, podejmuje pracę w szpitalu, gdzie przeprowadza się niepokojące eksperymenty na ludzkim umyśle. Pod wpływem pracy kobieta zaczyna odkrywać w sobie mrok.

Warto wspomnieć, że inspiracją do powstania serialu "Ratched" była postać pielęgniarki o tym samym imieniu w filmie "Lot nad kukułczym gniazdem"

W serialu Netflixa występują: Sarah Paulson, Cynthia Nixon, Judy Davis, Sharon Stone, Jon Jon Briones, Finn Wittrock, Charlie Carver, Alice Englert, Amanda Plummer, Corey Stroll, Sophie Okonedo oraz Vincent D'Onofrio.

Poniżej można zobaczyć ostatni zwiastun opublikowany tuż przed premierą.

"Ratched": kiedy premiera na Netflixie?

Serial "Ratched" pojawi się na Netflixie już 18 września 2020 roku. Więcej informacji o serialu można znaleźć na oficjalnej stronie Netflixa: netflix.com/ratched.

Zobacz także:  Jason Momoa wystąpi w prequelu "Wiedźmina"? Netflix chce zatrudnić gwiazdę "Aquamana" 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Materiały prasowe Netflix