Obserwuj w Google News

"Ratched": będzie 2. sezon serialowego prequela "Lotu nad kukułczym gniazdem"? Mamy potwierdzenie!

1 min. czytania
22.09.2020 16:13
Zareaguj Reakcja

"Ratched" to serial opowiadający historię znienawidzonej pielęgniarki z filmowego hitu "Lot nad kukułczym gniazdem". Produkcja z Sarah Paulson w roli głównej cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Nic zatem dziwnego, że pojawiły się pytania o 2. sezon. Znamy już odpowiedź. Są dwie wiadomości: dobra i zła.

"Ratched": będzie 2. sezon serialowego prequela "Lotu nad kukułczym gniazdem"?
fot. SAEED ADYANI/NETFLIX/Photoshot/East News

"Ratched" to serialowy prequel kultowego "Lotu nad kukułczym gniazdem". Kilkuodcinkową historię znienawidzonej pielęgniarki stworzył Ryan Murphy ("American Horror Story", "American Crime Story", "Hollywood") na potrzeby platformy Netflix. Produkcja cieszy się olbrzymią popularnością i zainteresowaniem. Czy zobaczymy dalsze losy bohaterów "Ratched"?

"Ratched": będzie 2. sezon serialowego prequela "Lotu nad kukułczym gniazdem"? 

Dobra wiadomość jest taka, że 2. sezon "Ratched" powstanie. Już trzy lata temu Netflix zamówił pełne dwa sezony serialu, których łączna długość ma wynosić 18 odcinków. Zła natomiast jest taka, że długo poczekamy na premierę kolejnych epizodów. Zarówno Ryan Murphy jak i odtwórczyni głównej roli (Sarah Paulson) mają obecnie wiele innych zobowiązań. Pierwsza w kolejności jest realizacja dwóch innych seriali, które Murphy i Paulson wspólnie realizują - 10. sezon "American Horror Story" i "American Crime Story: Impeachment". 

"Tenet" Christophera Nolana doczeka się kontynuacji? Gwiazdor filmu komentuje

To jednak nie wszystko. Sarah Paulson sugerowała wielokrotnie, że "Ratched" może liczyć łącznie aż 4. sezony. Gwiazda serialu wyznała, że chciałaby, aby 4. sezon dogonił czasowo wydarzenia z "Lotu nad kukułczym gniazdem" pokazując tym samym, kim ostatecznie stała się główna bohaterka.

Serial "Ratched" dostępny jest na platformie Netflix.

"House of the Dragon" pojawi się zgodnie z planem. Kiedy premiera prequela "Gry o tron"?