Obserwuj w Google News

"Ranczo": powstaną nowe odcinki kultowego serialu Telewizji Polskiej?

2 min. czytania
08.10.2020 12:31
Zareaguj Reakcja

"Ranczo" to serial, który był emitowany na antenie Telewizji Polskiej w latach 2006-2016. Czy "Ranczo" doczeka się kontynuacji? Aktorka Marta Chodorowska dała fanom nadzieję.

Cezary Żak
fot. Bartosz Krupa/East News

"Ranczo": powstaną nowe odcinki kultowego serialu Telewizji Polskiej? Wielu fanów "Rancza" wciąż ma nadzieję na to, że powstaną nowe odcinki. Tym razem Marta Chodorowska, znana z roli Klaudii, dodała zdjęcie, które zmyliło fanów. Czy serial wróci do telewizji? Poniżej zdradzamy szczegóły.

Zobacz także:  "M jak miłość", odcinek 1523: Natalka pozna kochankę męża. Z kim zdradza ją Franek? 

"Ranczo": powstaną nowe odcinki kultowego serialu Telewizji Polskiej? 

Serial "Ranczo" był emitowany w latach 2006-2016. Przedstawiał on losy małej społeczności i bawił Polaków do łez. Fani serialu od dawna zastanawiają się, czy powstaną jeszcze odcinki serialu, jednak na razie nikt nie komentuje sytuacji. Przypominamy także, że w ostatnich latach odeszło kilka osób związanych z produkcją, w tym Paweł Królikowski i Andrzej Grembowicz. Do tego reżyser, Wojciech Adamczyk, podkreślał, że "Ranczo" bez Kusego nie ma sensu.

Atmosferę podgrzała Marta Chodorowska, która grała Klaudię Kozioł. Aktorka udostępniła zdjęcie z planu, które niestety okazało się jedynie wspomnieniem.

Pierwszy dzień zdjęciowy kolejnej serii, wracamy na plan! Kamera, akcja i @adamczyk.wojciech. Żartuję, żartuję.... Niestety, to tylko wycieczka rodzinna do Jeruzala. Kto był, kto zrobił sobie zdjęcie na kultowej ławeczce? Ja nie mogłam się powstrzymać - wyjaśniła pod fotografią.

Nie zanosi się na to, by serial miał powrócić do Telewizji.

"Ranczo": gdzie oglądać?

Serial "Ranczo" nie jest już emitowany, jednak w telewizji wciąż można trafić na powtórki. TVP Seriale obecnie emituje 3. sezon serialu, a na TVP HD można trafić na powtórki odcinków z 4. serii "Rancza".

Zobacz także:  Szczepan Twardoch zagra w ekranizacji swojej powieści "Król". Jest zdjęcie 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl