Obserwuj w Google News

Ramówka TVN - jesień 2020: seriale i nowe programy. Kiedy i co oglądać od września?

2 min. czytania
26.08.2020 13:30
Zareaguj Reakcja

Co nowego w jesiennej ramówce TVN 2020? Programy, seriale i informacje o tym, co będzie można oglądać od września na TVN zebraliśmy poniżej. Zamieszczamy również oficjalny spot ramówki TVN na jesień 2020.

Ramówka TVN - jesień 2020: seriale i nowe programy. Kiedy i co oglądać od września?
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Ramówka TVN - jesień 2020: seriale i nowe programy. Kiedy i co oglądać od września? Nowości, a także powracające seriale i programy, które będzie można znów zobaczyć w TVN jesienią 2020 oraz spot - wszystkie najważniejsze informacje zebraliśmy poniżej.

Jesienna ramówka TVN 2020 - nowe seriale i programy. Co będzie można oglądać od września?

Nowa ramówka TVN na jesień 2020 została zaprezentowana w środę, 26 sierpnia podczas specjalnej konferencji. Jedną z nowości wśród seriali na antenach grupy TVN Discovery ma być "Królestwo kobiet" z Krystyną Jandą, Gabrielą Muskałą, Karoliną Gruszką i Aleksandrą Adamską. 

Oprócz tego pojawi się aż 8 nowych programów, m.in. "Totalne remonty Szelągowskiej", "Rozwód: walka o wszystko", na TVN7 będzie można oglądać polską wersję "Marry me now" - programu, w którym kobiety oświadczają się swoim ukochanym. Prowadzącą "Kto odmówi pannie młodej?" została Małgorzata Ohme. Na kanale TTV dostępny będzie program "Dom weselny" - paradokument o przygotowaniach do ślubu. Oprócz tego widzowie będą mogli oglądać na tej stacji programy "It's my life! To moje życie" i "Usłyszcie nas".

Spot TVN 2020 - jesień. PIOSENKA z reklamy jesiennej ramówki [TYTUŁ I TELEDYSK]

Ramówka TVN - jesień 2020: seriale i programy, które wrócą do ramówki

Do jesiennej ramówki TVN 2020 po 10 latach od przerwy powróci serial "Usta Usta". Będzie to już 4. sezon, a akcja nowych odcinków będzie rozgrywać się aż 14 lat po finale ostatniej serii. Widzowie będą mogli dowiedzieć się m.in. jak potoczyły się losy głównych bohaterów, w których role wcielali się Sonia Bohosiewicz, Magdalena Popławska, Marcin Pechuć, Paweł Wilczak i Wojciech Mecwaldowski.

Oprócz tego w jesiennej ramówce TVN 2020 pojawi się serial "Chyłka-Kasacja". Premiera nowych odcinków została zaplanowana na końcówkę sierpnia. Dodatkowo widzowie od października będą mogli oglądać nowe odcinki serialu "BrzydUla".

BrzydUla 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? [OBSADA, ZWIASTUN]

W ramówce TVN na jesień 2020 nie zabraknie również znanych już widzom formatów: "Kuchenne rewolucje""Top Model""Milionerzy" i wiele innych. Od września wracają także seriale "Na Wspólnej" i "Zakochani po uszy" oraz inne programy, m.in. "MasterChef" czy "Kuba Wojewódzki".

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl