Obserwuj w Google News

Pudelek: Ola Domańska dostała główną rolę w serialu Polsatu

2 min. czytania
09.10.2020 10:03
Zareaguj Reakcja

Ola Domańska zdobyła główną rolę w serialu.  Jak donosi Pudelek.pl, aktorka zagra w najważniejszej produkcji Polsatu. Kto będzie jej partnerować na ekranie?

Ola Domańska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Ola Domańska ma przed sobą nowe wyzwanie. Jak informuje Pudelek.pl, aktorce udało się zdobyć główną rolę w serialu Polsatu. To dobra informacja, biorąc pod uwagę ostatnie zawirowania, o których mówiła  Domańska na swoim Instagramie.

Przypomnijmy, że aktorka miała stracić rolę w związku ze spekulacjami odnośnie jej preferencji seksualnych. Najwyraźniej komuś nie spodobało się zdjęcie Oli w towarzystwie koleżanki. Plotki dodatkowo podgrzewał wizerunek Oli: krótkie włosy i minimalistyczny makijaż.

Ola Domańska dostała główną rolę w serialu Polsatu [FOTO]

Warto podkreślić, że na Instagramie Ola poruszała wiele niewygodnych tematów. Aktorka otwarcie mówiła również o ciałopozytywności, promując akcję "ciało bogini za nic się nie wini". 31-latka chętnie wrzucała też nieskrępowane zdjęcia, na których pokazuje swoje niedoskonałości.

'Koledzy z branży już dawno ostrzegali Olkę, że wolność słowa w internecie ma swoją cenę. Mówili, że będzie jej trudno znaleźć pracę. Nie wierzyła, dopóki nie straciła poważnej oferty. Produkcja też kazała jej się wtedy uspokoić z różnego typu prowokacjami i wpisami na kontrowersyjne tematy" - czytamy na Pudelku.

Gwiazda postanowiła zniknąć z mediów społecznościowych, zapowiadają dłuższą przerwę od Instagrama. Internetowy detoks najwyraźniej wyszedł Oli na dobre.

"Opłaciło się jej "wyciszyć medialnie".  Serial, w którym zagra Ola jest obecnie najważniejszym i najbardziej chronionym projektem stacji. Z tego powodu wszystko utrzymywane jest wciąż w tajemnicy. Osoby związane z jego produkcją podpisują umowy o poufności na olbrzymie kary finansowe w razie puszczenia pary z ust - podkreśla źródło Pudelka. Na ekranie będzie partnerować Oli m.in. Antoni Pawlicki.

Ola Domańska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

RadioZet.pl/ Pudelek.pl