Obserwuj w Google News

Przysięga, odcinek 257 - STRESZCZENIE. Reyhan mówi Gulsum, że są siostrami [17.09]

1 min. czytania
16.09.2020 14:55
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 257. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Reyhan w trakcie rozmowy z Gulsum stara się przekonać ją, że są siostrami. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie 257. odcinka serialu "Przysięga" i szczegóły jego emisji.

Kadr z serialu Przysięga
fot. YouTube/Kadr z serialu Przysięga

"Przysięga", odcinek 257 - STRESZCZENIE. Co jeszcze się stanie? Podajemy streszczenie 257. odcinka serialu "Przysięga" i szczegóły jego emisji. 

"Przysięga", odcinek 257: Streszczenie epizodu

Streszczenie 257. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco:

Reyhan stara się przekonać Gulsum, że są siostrami. Jednak ona nie potrafi tego zaakceptować i nie chce jej znać. Załamana Reyhan szuka pocieszenia. Suna przekazuje Taciemu, że jej rodzina nie pozwala na to, by się spotykali. Powód jest jednak inny. Natomiast Narin i Kemal udają się do szpitala, w którym leży ranny Erhan. Tymczasem Narin spotyka dawną koleżankę z Azerbejdżanu i prosi, by nie wspominała Kemalowi o swojej przeszłości. On stale zastanawia się, co żona przed nim ukrywa.

Przysięga, odcinek 257: Gdzie i kiedy oglądać?

257. odcinek serialu "Przysięga" zostanie wyemitowany w czwartek, 17 września 2020 roku o godzinie 16:05 na kanale TVP 1.

Lubisz serial "Przysięga"? To musisz wiedzieć: 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl