Obserwuj w Google News

Przysięga, odcinek 249 - STRESZCZENIE. Nigar musi spłacić dług [7.09]

1 min. czytania
04.09.2020 13:49
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 249. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Nigar musi spłacić dług. Suma jest przytłaczająca, a pieniędzy brakuje. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie 249. odcinka serialu "Przysięga" i szczegóły jego emisji.

Kadr z serialu "Przysięga"
fot. YouTube/Przysięga kadr z serialu

"Przysięga", odcinek 249 - STRESZCZENIE. Co jeszcze się stanie? Podajemy streszczenie 249. odcinka serialu "Przysięga" i szczegóły jego emisji.   

Przysięga, odcinek 249: Streszczenie epizodu

Streszczenie 249. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco:

Nigar musi spłacić dług. Suma jest przytłaczająca, a pieniędzy brakuje. Musi obmyślić plan, aby się ratować. Natomiast Narin składa wizytę Kemalowi w firmie, by dostarczyć mu jeszcze ciepłe ciasteczka. Reyhan ma okazję odkryć, że nieomal wpadła w zastawioną przez Emira pułapkę. Mężczyzna chciał dowieść, że również bywa o niego zazdrosna. Cavidan pokazuje Sunie dokumentację, w których opisano przestępstwa popełnione prawdopodobnie przez Taciego. Dziewczyna jest bliska załamania. Nie wie, co myśleć.

Przysięga, odcinek 249: Gdzie i kiedy oglądać?

249. odcinek serialu "Przysięga" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 7 września 2020 roku o godzinie 16:05 na kanale TVP 1.

Lubisz serial "Przysięga"? To musisz wiedzieć: 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl