Obserwuj w Google News

Przysięga, odcinek 240 - STRESZCZENIE. Emir chce spędzać z żoną jak najwięcej czasu [25.08]

1 min. czytania
24.08.2020 12:49
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 240. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Emir chce spędzać z żoną jak najwięcej czasu. Będąc na uczelni, przypadkowo spotyka dawnego kolegę. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie 240. odcinka serialu "Przysięga" i szczegóły jego emisji.  

Przysięga odcinek 240 kadr z serialu
fot. YouTube/Przysięga kadr z serialu

"Przysięga", odcinek 240 - STRESZCZENIE. Co jeszcze się stanie? Podajemy streszczenie 240. odcinka serialu "Przysięga" i szczegóły jego emisji.

W poprzednim odcinku Reyhan nawiązała pierwsze znajomości na studiach. Jak potoczą się jej losy i pozostałych bohaterów?

Przysięga, odcinek 240: Streszczenie epizodu

Streszczenie 240. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco:

Emir chce spędzać z żoną jak najwięcej czasu. Będąc na uczelni, przypadkowo spotyka dawnego kolegę. Prawnik donosi Emirowi, co zeznała Cemre. Cavidan boi się aresztowania i kompromitacji. Natomiast Narin zastaje Kemala śpiącego przy biurku. Opowiada mu o liście, który dostała Sehriye. Suna nie może skontaktować się z Tacim. Chłopak cały czas jej unika.

Przysięga, odcinek 240: Gdzie i kiedy oglądać?

240. odcinek serialu "Przysięga" zostanie wyemitowany we wtorek, 25 sierpnia 2020 roku o godzinie 16:05 na kanale TVP 1.

RadioZET.pl/Teleman.pl