Obserwuj w Google News

Przyjaciółki, odcinek 190 - STRESZCZENIE. Inga wyznaje Maksowi prawdę [29.10]

2 min. czytania
09.10.2020 16:17

Streszczenie 190. odcinka serialu "Przyjaciółki" znajdziecie poniżej. Co wydarzy się w nadchodzącym odcinku? Jak Maks zareaguje na wyznanie Ingi? Czy Zuza i Jasiek znów zbliżą się do siebie? Przeczytajcie streszczenie 190. odcinka serialu "Przyjaciółki". 

Przyjaciółki, odcinek 190 - STRESZCZENIE
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ East News

"Przyjaciółki", odcinek 190 - STRESZCZENIE. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Przyjaciółki"? Jak potoczą się losy głównych bohaterek? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Przyjaciółek" i o której godzinie? Streszczamy 190. odcinek serialu "Przyjaciółki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Przyjaciółki, odcinek 190 - streszczenie

Streszczenie 190. odcinka serialu "Przyjaciółki" prezentuje się następująco:

Inga wyznaje Maksowi prawdę. Tłumaczy, dlaczego opuściła go w dniu ślubu i zapewnia, że wszystkiego żałuje. Pragnie naprawić ich relację, jednak wie, że w tym przeszkodzić może koleżanka z pracy Maksa. Zuza jest zdruzgotana po nocy spędzonej w areszcie. Po wyjściu rzuca się Ance na szyję, jednak zauważa, że jej przyjaciółka nie jest sama. Towarzyszy jej Jasiek. Fakt ten bardzo porusza Zuzę. Anka coraz bardziej angażuje się w życie wsi. Po drobnym wypadku wraz z mężem trafiają do lokalnej przychodni, gdzie kobieta poznaje miejscowego lekarza. Ten potrzebuje pilnej pomocy prawnika. Mariusz chce wiedzieć, czy jego relacja z Patrycją ma jakąkolwiek przyszłość. Ta z kolei zaczyna przekonywać się do swojego sąsiada Artura.

Przyjaciółki, odcinek 190 - gdzie i kiedy oglądać?

190. odcinek serialu "Przyjaciółki" będzie można obejrzeć w czwartek 29 października 2020 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21.10 na kanale Polsat.

RadioZET.pl/ Telemagazyn.pl

Szczepan Twardoch zagra w ekranizacji swojej powieści "Król". Jest zdjęcie