Obserwuj w Google News

Przyjaciółki, odcinek 189 - STRESZCZENIE. Inga może mieć dzieci! [22.10]

1 min. czytania
05.10.2020 13:56
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 189. odcinka serialu "Przyjaciółki" znajdziecie poniżej. Co wydarzy się w nadchodzącym odcinku? Czego Inga dowie się od ginekologa i jak to na nią wpłynie? Czy Zuza straci pracę przez narkotyki? Przeczytajcie streszczenie 189. odcinka serialu "Przyjaciółki". 

Przyjaciółki, odcinek 189 - STRESZCZENI
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ East News

"Przyjaciółki", odcinek 189 - STRESZCZENIE. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Przyjaciółki"? Jak potoczą się losy głównych bohaterek? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Przyjaciółek" i o której godzinie? Streszczamy 189. odcinek serialu "Przyjaciółki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Przyjaciółki, odcinek 189 - streszczenie

Streszczenie 189. odcinka serialu "Przyjaciółki" prezentuje się następująco:

Przyjaciółki namawiają Ingę, by poszła na jeszcze jedną wizytę u ginekologa. Tam kobieta słyszy zaskakujące wieści - jednak może mieć dzieci. Zaczyna żałować pochopnie podjętej decyzji o porzuceniu Maksa przed ołtarzem. Postanawia wszystko naprawić. Zuza trafia do aresztu. Obawia się o swoją karierę. Ze względu na wszczęte przeciwko niej postępowanie nie może opuszczać kraju. Co więcej, bank wyznaje surowe zasady w kwestii niezatrudniania osób karanych. Anka podejmuje się reprezentowania Zuzy. Patrycja również postanawia pomóc przyjaciółce, jednak by to zrobić, musi zdążyć na pociąg do Gdańska. W tym pomaga jej Artur.

Przyjaciółki, odcinek 189 - gdzie i kiedy oglądać?

189. odcinek serialu "Przyjaciółki" będzie można obejrzeć w czwartek 22 października 2020 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21.05 na kanale Polsat.

RadioZET.pl/ Telemagazyn.pl

Zapomniane polskie seriale - sprawdź, czy je oglądałeś