Obserwuj w Google News

Przyjaciółki, odcinek 188 - STRESZCZENIE. Zuza zatrzymana przez policję! [15.10]

1 min. czytania
28.09.2020 17:56
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 188. odcinka serialu "Przyjaciółki" znajdziecie poniżej. Co wydarzy się w nadchodzącym odcinku? Jakich podejrzeń nabierze Inga? Czy Zuza popadnie w kłopoty przez narkotyki? Przeczytajcie streszczenie 188. odcinka serialu "Przyjaciółki". 

Przyjaciółki, odcinek 188 - STRESZCZENIE
fot. TRICOLORS/East News

"Przyjaciółki", odcinek 188 - STRESZCZENIE. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Przyjaciółki"? Jak potoczą się losy głównych bohaterek? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Przyjaciółek" i o której godzinie? Streszczamy 188. odcinek serialu "Przyjaciółki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Przyjaciółki, odcinek 188 - streszczenie

Streszczenie 188. odcinka serialu "Przyjaciółki" prezentuje się następująco:

Patrycja nie może znieść nowego sąsiada, zaś Mikołaj go wręcz uwielbia. Wiejskie życie Anki wymyka się zupełnie spod kontroli, gdy Stasiek zostaje zawieszony przez problemy w szkole. Inga zaczyna podejrzewać, że jedna kobieta manipuluje jej byłymi. Postanawia działać. Zuza kupuje mieszkanie w Warszawie i rzuca się w wir pracy. Niepostrzeżenie, substancje wspomagające przejmują kontrolę nad jej życiem. W drodze na urodziny dzieci zostaje zatrzymana przez policję. Dziwne zachowanie kobiety wzbudza podejrzenia policjantów.

Przyjaciółki, odcinek 188 - gdzie i kiedy oglądać?

188. odcinek serialu "Przyjaciółki" będzie można obejrzeć w czwartek 15 października 2020 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21.05 na kanale Polsat.

RadioZET.pl/ Telemagazyn.pl

Netflix usuwa ponad 50 produkcji. Co zniknie z platformy?