Obserwuj w Google News

Przyjaciółki, odcinek 187 - STRESZCZENIE. Zuza narkomanką? [08.10]

1 min. czytania
21.09.2020 16:04

Streszczenie 187. odcinka serialu "Przyjaciółki" znajdziecie poniżej. Co wydarzy się w nadchodzącym odcinku? Co ze związkiem Ingi i Maksa? Czy Zuza popadnie w sidła uzależnienia narkotykowego? Przeczytajcie streszczenie 187. odcinka serialu "Przyjaciółki". 

Przyjaciółki, odcinek 187 - STRESZCZENIE
fot. TRICOLORS/East News

"Przyjaciółki", odcinek 187 - STRESZCZENIE. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Przyjaciółki"? Jak potoczą się losy głównych bohaterek? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Przyjaciółek" i o której godzinie? Streszczamy 187. odcinek serialu "Przyjaciółki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Przyjaciółki, odcinek 187 - streszczenie

Streszczenie 187. odcinka serialu "Przyjaciółki" prezentuje się następująco:

Patrycja z ciężkim sercem przygotowuje się do przekazania Klary nowej rodzinie. Maks zrywa wszelkie relacje z Ingą, co kobieta dotkliwie przeżywa. Nie chcą jednak obarczać bliskich własnymi problemami, dusi rozpacz w sobie. Anka i Paweł szukają sposobu, jak pomóc Stasiowi, który przez dojazdy opuścił się w szkole. Anka zaczyna też angażować się w życie lokalnej społeczności, co nie przychodzi jej jednak zbyt łatwo. Zuza dowiaduje się od szefa, że bank otwiera filię w Warszawie, którą zająć ma się właśnie ona. To rozwiązuje jej problem związany z kontaktem z dziećmi. Nadmiar pracy popycha ją jednak w stronę narkotyków.

Przyjaciółki, odcinek 187 - gdzie i kiedy oglądać?

187. odcinek serialu "Przyjaciółki" będzie można obejrzeć w czwartek 8 października 2020 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21.05 na kanale Polsat.

RadioZET.pl/ Telemagazyn.pl

Zapomniane polskie seriale - sprawdź, czy je oglądałeś