Obserwuj w Google News

Przyjaciółki, odcinek 186 - STRESZCZENIE. Załamana Inga i zniknięcie Mikołaja [01.10]

1 min. czytania
15.09.2020 17:57
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 186. odcinka serialu "Przyjaciółki" znajdziecie poniżej. Co wydarzy się w nadchodzącym odcinku? Jak Inga zniesie ślubne fiasko? Czy Zuza ostatecznie rzuci pracę w Wiedniu?  Przeczytajcie streszczenie 186. odcinka. 

Przyjaciółki, odcinek 186 - STRESZCZENIE i szczegóły emisji
fot. Tomasz Zukowski/East News

"Przyjaciółki", odcinek 186 - STRESZCZENIE. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Przyjaciółki"? Jak potoczą się losy głównych bohaterów? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Przyjaciółek" i o której godzinie? Streszczamy 186. odcinek serialu "Przyjaciółki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Przyjaciółki, odcinek 186 - streszczenie

Streszczenie 186. odcinka serialu "Przyjaciółki" prezentuje się następująco:

Zuza postanawia rzucić pracę w Wiedniu, żeby Jasiek nie odebrał jej dzieci. Gdy składa jednak wypowiedzenie, szef informuje ją o ważnych decyzjach, które zapadły w banku. Dziewczyny bardzo martwią się o Ingę. Choć robi dobrą minę do złej gry, widać, że przeżywa niedoszły ślub. Anka postanawia zorganizować piknik na wsi, który podniesie wszystkich na duchu. Zaprasza przyjaciółki wraz z rodzinami. Cała grupa spędza miło czas, aż znika Mikołaj. Patrycja zdaje sobie sprawę, że nie jest w stanie opiekować się dwójką małych dzieci.

Przyjaciółki, odcinek 186 - gdzie i kiedy oglądać?

186. odcinek serialu "Przyjaciółki" będzie można obejrzeć w czwartek 1 października 2020 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21.05 na kanale Polsat.

RadioZET.pl/ Telemagazyn.pl

Największe gwiazdy polskich seriali - zobacz, jak się zmieniły