Obserwuj w Google News

Przyjaciółki, odcinek 185 - STRESZCZENIE. Inga ucieknie ze ślubu? [17.09]

2 min. czytania
10.09.2020 15:35

Streszczenie 185. odcinka serialu "Przyjaciółki" znajdziecie poniżej. W najnowszym epizodzie wydarzy się wiele przełomowych rzeczy. Czy Inga stchórzy w dniu ślubu z Maksem? Jak nowy związek Jaśka wpłynie na Zuzę? Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Przyjaciółki"? Przeczytajcie streszczenie 185. odcinka.

Przyjaciółki, odcinek 185 - STRESZCZENIE i szczegóły emisji
fot. materiały prasowe Polsat

"Przyjaciółki", odcinek 185 - STRESZCZENIE. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Przyjaciółki"? Jak potoczą się losy głównych bohaterów? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Przyjaciółek" i o której godzinie? Streszczamy 185. odcinek serialu "Przyjaciółki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Przyjaciółki, odcinek 185 - streszczenie

Streszczenie 185. odcinka serialu "Przyjaciółki" prezentuje się następująco:

Patrycja spędza ostatnie z chwile z Klarą. Wizja rozstania z dziewczynką wydaje jej się niemożliwa do zaakceptowania. Oliwy do ognia dolewa jej nowy sąsiad Artur, którego optymizm i luzacki sposób bycia działają Patrycji na nerwy. Anka i Paweł, widząc wiele zalet mieszkania z dala od zgiełku miasta, godzą się na przeorganizowanie swojego codziennego życia. Dla Stasia sytuacja jest jednak koszmarem. Zuza odwiedza synów w Gdańsku i przeżywa szok na wieść, że chłopcy i ojciec mieszkają z nową dziewczyną Jaśka, Sabiną. Wściekła Zuza nie chce dopuścić do tego, by odebrano jej dzieci. Podejmuje radykalną decyzję - rzuca pracę w Wiedniu i wraca do Warszawy. Gdy Maks nie odpowiada na telefony, Inga zaczyna się obawiać, że stchórzył przed ślubem. Szybko się jednak okazuje, że został "porwany" w ramach wieczoru kawalerskiego. Ślub i tak staje jednak przed znakiem zapytania. Gdy Maks czeka przed urzędem stanu cywilnego, po Indze nie ma żadnego śladu. Inga ucieknie i nie dojdzie do ślubu, czy to zwykłe spóźnienie? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków.

Przyjaciółki, odcinek 185 - gdzie i kiedy oglądać?

185. odcinek serialu "Przyjaciółki" będzie można obejrzeć w czwartek 17 września 2020 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21.05 na kanale Polsat.

RadioZET.pl/ Telemagazyn.pl/Superseriale.se.pl

Anita Sokołowska z "Przyjaciółek" przeżywa dramat. Prosi fanów o pomoc