Obserwuj w Google News

Przyjaciółki: ekipa wróciła do pracy, ale bez zarażonych gwiazd. Jakie będą ich losy w serialu?

2 min. czytania
04.08.2020 09:13
Zareaguj Reakcja

"Przyjaciółki" to serial, który jest emitowany na Polsacie od 2012 roku. Przygotowania do kolejnego sezonu musiały zostać przerwane przez koronawirusa, teraz ekipa wraca na plan. Wiadomo, kto jednak nie pojawił się jeszcze w pracy.

Odtwórczynie głównych ról w serialu "Przyjaciółki"
fot. Instagram/@przyjaciolkipolsat

Przyjaciółki: ekipa wróciła do pracy, ale bez zarażonych gwiazd. Jakie będą ich losy w serialu? Przypominamy, że prace na planie serialu musiały zostać przerwane ze względu na to, że kilka osób zaraziło się koronawirusem, wśród nich znalazły się odtwórczynie głównych ról. Planowo "Przyjaciółki" mają być emitowane na antenie Polsatu już jesienią 2020 roku, dlatego część ekipy wróciła już do pracy. Kogo wciąż brakuje na planie?

Zobacz także:  Dom z papieru: Netflix zapowiada finałowy sezon. Co trzeba wiedzieć? 

Przyjaciółki: ekipa wróciła do pracy, ale bez zarażonych gwiazd

Pandemia koronawirusa sparaliżowała przemysł filmowy i serialowy na całym świecie. Twórcy polskich seriali telewizyjnych wrócili do pracy już w czerwcu. Niestety, szczęścia nie miała ekipa "Przyjaciółek". Jak się później okazało - kilka gwiazd zmaga się obecnie z chorobą COVID-19, przez co prace zostały zawieszone. Okazuje się, że produkcja nie chciała dłużej wstrzymywać nagrań, dlatego prace na planie już trwają, ale jeszcze bez chorych gwiazd.

Jak podaje "Plejada" - na planie nie ma jeszcze Małgorzaty Sochy i Joanny Liszowskiej. Portal plejada.pl skontaktował się w rzeczniczką Akson Studio, Martyną Wereńską. Przykazała ona, że ekipa wróciła do pracy 1 sierpnia 2020 roku.

Staramy wyrobić się na planową emisję programu, czyli na wrzesień. Zobaczymy, czy nam to sprawnie pójdzie, ponieważ rzeczywiście wszystkie produkcje mają kilkumiesięczne opóźnienie, a my zaliczyliśmy jeszcze dodatkowy przestój. Będziemy monitorować sprawę na bieżąco i oceniać nasze szanse. Póki co trzymamy się jednak wrześniowego planu - można przeczytać wypowiedź Martyny Wereńskiej.

Pozostała część aktorów wróci na plan, dopiero gdy wróci do zdrowia.

Zobacz także:  Anna Jantar bohaterką serialu. Powstanie też film o słynnej piosenkarce 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Plejada.pl