Obserwuj w Google News

Jest pełny zwiastun odcinka specjalnego "Przyjaciół", a w nim kilka niespodzianek! [WIDEO]

2 min. czytania
20.05.2021 07:11
Zareaguj Reakcja

"Przyjaciele" znów razem na ekranie. Platforma HBO Max pokazała wreszcie pełną zapowiedź swojego najbardziej wyczekiwanego projektu tego sezonu. Jak wyglądało spotkanie po latach Szóstki z Manhattanu?

Jest pełny zwiastun odcinka specjalnego "Przyjaciół", a w nim kilka niespodzianek! [WIDEO]
fot. WARNER BROS TV / AlbumEAST NEWS

"Przyjaciele" wracają, by po latach raz jeszcze powołać do życia bohaterów, których pokochały miliony. Przygotujcie chusteczki, bowiem poleje się morze łez! Pełny zwiastun "Friends: The Reunion" zapowiada pełną nostalgii podróż w przeszłość, podczas której jeszcze raz przeżyjemy nasze ulubione momenty kultowego serialu. Nie obyło się też bez niespodzianek!

Courteney Cox odtworzyła kultową scenę z "Przyjaciół". Zatańczyła z indykiem na głowie [WIDEO]

"Friends: The Reunion" w pełnym zwiastunie od HBO Max

Pełny zwiastun odcinka specjalnego "Przyjaciół" prezentuje się następująco:

Jak przedstawia powyższa zapowiedź, "Friends: The Reunion" nie będzie pełnoprawną kontynuacją sitcomu, a spotkaniem po latach.  Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer powspominają chwile spędzone na planie, zagrają w serialowy quiz (na wzór odgrywanych przez siebie postaci), zdradzą kilka ciekawostek oraz przede wszystkim przypomną nam, za co pokochaliśmy Rachel, Monikę, Phoebe, Joeya, Chandlera i Rossa.

Redakcja poleca

To jednak nie wszystko, bowiem w "Friends: The Reunion" odwiedzi nas również kilku gości. Mowa tu nie tylko o ogłoszonych wcześniej wielkich gwiazdach Hollywood pokroju Lady Gagi, Reese Witherspoon, Justina Biebera i Kita Haringtona, ale także postaciach drugoplanowych, które znacząco wpłynęły na życie bohaterów "Przyjaciół". Zwiastun ujawnił, że ponownie zobaczymy Richarda - wielką miłość Moniki oraz usłyszymy ikoniczne "Oh My God!" z ust samej Janice.

"Friends: The Reunion" - kiedy premiera?

"Przyjaciele" powrócą w odcinku specjalnym już 27 maja 2021 roku na platformie HBO Max. Niestety, na obecną chwilę nie wiemy, czy epizod pojawi się również w ofercie HBO GO i dostępny będzie w Polsce.

Redakcja poleca
QUIZ: Jak dobrze znasz czołówki kultowych seriali?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/HBO