Obserwuj w Google News

"Przyjaciele": gwiazdy serialu przygotowały niespodziankę dla fanów [WIDEO]

1 min. czytania
22.09.2020 16:41
Zareaguj Reakcja

"Przyjaciele" to popularny sitcom, który wciąż cieszy się ogromną ilością fanów. Aktorki znane z serialu przygotowały dla fanów specjalną niespodziankę. Zobaczcie zabawne wideo z ich udziałem.

"Przyjaciele": gwiazdy serialu przygotowały niespodziankę dla fanów
fot. ABC/Ferrari Press/East News

"Przyjaciele" to po dziś dzień jeden z najpopularniejszych seriali w dziejach telewizji. Jennifer Aniston, Courteney Cox i Lisa Kudrow, gwiazdy sitcomu, przygotowały dla fanów niespodziankę. Pojawiły się we wspólnym nagraniu z okazji tegorocznego rozdania nagród Emmy.

"Przyjaciele" - gwiazdy serialu przygotowały niespodziankę dla fanów

Nagrody Emmy, nazywane również "serialowymi Oscarami", zostały w tym roku wręczone w formie online. Jedną z gwiazd show była Jennifer Aniston, która otrzymała nominację za występ w serialu "The Morning Show". W pewnym momencie Jimmy Kimmel połączył się na Zoomie z Aniston, która uprzednio ogłaszała nagrodę dla najlepszej aktorki komediowej. Gwiazda "Przyjaciół" nie pojawiła się jednak na ekranie sama.

Emmy 2020 rozdane. Takiej gali jeszcze nie było. Kto zwyciężył? [WYNIKI]

U boku Jennifer Aniston widzowie ujrzeli Courteney Cox i Lisę Kudrow, które w "Przyjaciołach" wcielały się w Monikę i Phoebe. Aktorki wyznały żartobliwie, że ich obecność nie powinna nikogo dziwić, w końcu są współlokatorkami już od 1994 roku. To oczywiście nie jest prawda, a jawne nawiązanie do ich wspólnej pracy (emisja "Przyjaciół" rozpoczęła się właśnie w 1994 roku). Na ekranie pojawił się również Jason Bateman z serialu "Ozark".

"Przyjaciele" powrócą w specjalnym odcinku produkowanym na potrzeby platformy HBO Max. Niestety, wybuch pandemii koronawirusa pokrzyżował plany twórców i obecnie nie wiadomo, kiedy ukaże się epizod.

"Przyjaciele" –Ciemnoskórzy aktorzy w nowej wersji serialu. „Ten z Lepszą Reprezentacją”