Obserwuj w Google News

Pierwsza Miłość, odcinek 3073 - STRESZCZENIE. Prokurator masakruje Magdę [21.09]

1 min. czytania
18.09.2020 15:01
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 3073. odcinka serialu "Pierwsza Miłość" znajdziecie poniżej. Co nowego wydarzy się w życiu bohaterów? Czy Magda poradzi sobie podczas zeznań w sądzie? Przeczytajcie streszczenie 3073. odcinka. 

Pierwsza Miłość, odcinek 3073 - STRESZCZENIE
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ East News

"Pierwsza Miłość", odcinek 3073 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Pierwsza Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Pierwszej Miłości" i o której godzinie? Streszczamy 3073. odcinek serialu "Pierwsza Miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Pierwsza Miłość, odcinek 3073 - streszczenie

Streszczenie 3073. odcinka serialu "Pierwsza Miłość" prezentuje się następująco:

Sylwia poszukuje informacji o inwestorze, który wykupił udziały Julka. Niestety nie udaje jej się wiele zdziałać, więc postanawia umówić się na spotkanie z jego prawnikiem. Janek zawozi Magdę na proces Miksera. Z uwagi na nowego świadka sprawa zostaje przełożona na następny dzień. Zeznania Magdy nie przebiegają jednak pomyślnie. Bezwzględny prokurator nie zostawia na niej suchej nitki. Wiktoria zmaga się z kompleksami z powodu tego, jak wygląda jej brzuch po ciąży. Przyjaciółki pomagają jej dojść do siebie, a Olek opracowuje swój własny plan.

Pierwsza Miłość, odcinek 3073 - gdzie i kiedy oglądać?

3073. odcinek serialu "Pierwsza Miłość" będzie można obejrzeć w poniedziałek 21 września 2020 roku o godzinie 18:00 na kanale Polsat. 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl

Zapomniane polskie seriale - sprawdź, czy je oglądałeś