Obserwuj w Google News

"Pierścionek z rubinem", odcinek 93 - STRESZCZENIE. Kto spowodował zawalenie dachu? [27.10]

1 min. czytania
05.10.2022 15:26
Zareaguj Reakcja

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 93. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. TV4/materiały prasowe

"Pierścionek z rubinem", odcinek 93 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 93. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 93. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 93: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 93. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

"Anja" informuje rodzinę, że komisja uznała, iż jest zdrowa. Wszyscy są podekscytowani powrotem dziewczyny. Tymczasem Denis i Wadim prowadzą własne śledztwo w sprawie przyczyn zawalenia się dachu kompleksu sportowego. Dochodzą do wniosku, że doszło do dywersji.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 93: Gdzie i kiedy oglądać?

93. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w czwartek, 27 października 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]