Obserwuj w Google News

"Pierścionek z rubinem", odcinek 86 - STRESZCZENIE. Gregorij umiera [18.10]

1 min. czytania
30.09.2022 11:21
Zareaguj Reakcja

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 86. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. TV4/materiały prasowe

"Pierścionek z rubinem", odcinek 86 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 86. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 86. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 86: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 86. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

Grigorij umiera. Wadim przyjeżdża na pogrzeb, by wesprzeć Karolinę. Denis postanawia przejąć zarządzanie rodzinnym biznesem. Bandyci mówią Olegowi, że Witja miał otrzymać dużą sumę pieniędzy w dniu swojej śmierci. Tymczasem Piotr i Gena podejrzewają Daniiła o uzależnienie od narkotyków i postanawiają go szpiegować. Andriej dowiaduje się od Mariny o śmierci Witji. Postanawia przesunąć wyjazd do Polski z "Janą" o jeden dzień.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 86: Gdzie i kiedy oglądać?

86. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć we wtorek, 18 października 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]