Obserwuj w Google News

"Pierścionek z rubinem", odcinek 84 - STRESZCZENIE. "Jana" przeprowadza się do Polski [14.10]

1 min. czytania
29.09.2022 14:26
Zareaguj Reakcja

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 84. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. TV4/materiały prasowe

"Pierścionek z rubinem", odcinek 84 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 84. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 84. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 84: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 84. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

Wszyscy są zdumieni wyznaniem "Jany", która przyznaje się, że sfałszowała wideo z "Anją". Dziewczyna odważnie wytrzymuje ataki i wyrzuty, ale jest tak przygnębiona ostatnimi wydarzeniami i odkryciami, że myśli o wyjeździe i zaczęciu życie od nowa. Andriej zaprasza ją do Krakowa, gdzie już znalazł pracę. Kobieta zgadza się na podróż do Polski.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 84: Gdzie i kiedy oglądać?

84. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w piątek, 14 października 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]