Obserwuj w Google News

"Pierścionek z rubinem", odcinek 76 - STRESZCZENIE. "Anja" morduje Witję [04.10]

1 min. czytania
22.09.2022 14:53
Zareaguj Reakcja

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 76. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. TV4/materiały prasowe

"Pierścionek z rubinem", odcinek 76 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 76. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 76. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

Redakcja poleca

"Pierścionek z rubinem", odcinek 76: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 76. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

Witja blefuje i szantażuje "Anję". Dziewczyna ponownie musi szukać pieniędzy, aby go uciszyć. Zgadza się poprowadzić program z "Janą", co bardzo zaskakuje jej siostrę. "Jana" oferuje nakręcenie programu w zakładzie krzemianowym. Denis i inni są zachwyceni tym pomysłem. Rozpoczyna się kampania promocyjna odcinka. "Anja" daje Witji pieniądze, ale zdaje sobie sprawę, że nigdy ten jej nie zostawi jej w spokoju. Dziewczyna postanawia podjąć desperacki krok.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 76: Gdzie i kiedy oglądać?

76. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć we wtorek, 4 października 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]