Obserwuj w Google News

"Pierścionek z rubinem", odcinek 75 - STRESZCZENIE. Olga zostaje w szpitalu z bólem gardła [03.10]

1 min. czytania
21.09.2022 17:39
Zareaguj Reakcja

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 75. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. TV4/materiały prasowe

"Pierścionek z rubinem", odcinek 75 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 75. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 75. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 75: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 75. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

Olga zostaje w szpitalu z bólem gardła i drobnymi obrażeniami po upadku. Postanawia nie mówić nikomu prawdy, na temat córek. "Anja" zostaje gospodynią popularnego show, ale okazuje się, że jako współprowadząca ma wystąpić również "Jana". "Anja" jest oburzona i odmawia posady. Tymczasem Vitjama ma ogromne problemy finansowe. Postanawia sprzedać Denisowi informacje o ekscesach jego żony, w szczególności o jej relacji z Andrejem.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 75: Gdzie i kiedy oglądać?

75. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 3 października 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]