Obserwuj w Google News

"Pierścionek z rubinem", odcinek 74 - STRESZCZENIE. Denis zapomniał o urodzinach "Anji" [30.09]

1 min. czytania
21.09.2022 17:36
Zareaguj Reakcja

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 74. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. TV4/materiały prasowe

"Pierścionek z rubinem", odcinek 74 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 74. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 74. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

Redakcja poleca

"Pierścionek z rubinem", odcinek 74: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 74. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

Olga dowiedziała się, że jej córki zmieniły się twarzami i teraz nie mają odwagi rozmawiać z "Janą". Kobieta wychodzi z domu, nie mówiąc nikomu dokładnie, dokąd idzie. Piotr spędza pierwszą noc z Ljubą. Denis umawia się na spotkanie w centrum biznesowym. Tymczasem Karolina jedzie z Wadimem na wieś do matki. "Anja" orientuje się, że Denis zapomniał o jej urodzinach. Dziewczyna ponownie została poproszona o prowadzenie programu telewizyjnego.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 74: Gdzie i kiedy oglądać?

74. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w piątek, 30 września 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]