Obserwuj w Google News

"Pierścionek z rubinem", odcinek 63 - STRESZCZENIE. "Jana" zdradza, że "Anja" poroniła [14.09]

1 min. czytania
13.09.2022 13:04
Zareaguj Reakcja

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 63. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV4

"Pierścionek z rubinem", odcinek 63 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 63. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 63. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

Redakcja poleca

"Pierścionek z rubinem", odcinek 63: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 63. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

Rozwścieczony Denis zmusza "Anję", by zamieszkała z Olgą. "Jana" zdradza Oldze i Ljubie, że siostra poroniła i ukryła to przed Dobrowolskimi. "Anja" kłóci się z tego powodu z Olgą. Tymczasem Daniel postanawia rozpocząć poszukiwania swojej biologicznej matki. Ljuba prosi Olgę, aby pozwoliła Piotrowi wrócić do pierogarni. "Jana" spotyka się z Denisem, by odbyć poważną rozmowę.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 63: Gdzie i kiedy oglądać?

63. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w środę, 14 września 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]