Obserwuj w Google News

"Pierścionek z rubinem", odcinek 45 - STRESZCZENIE. Piotr ukrył istnienie dorosłego syna [19.08]

1 min. czytania
17.08.2022 14:27
Zareaguj Reakcja

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 45. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV4

"Pierścionek z rubinem", odcinek 45 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 45. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 45. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

Redakcja poleca

"Pierścionek z rubinem", odcinek 45: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 45. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

Ljuba jest zszokowana, że Piotr ukrył przed nią istnienie dorosłego syna. Pracownicy holdingu idą na imprezę firmową poza siedzibą firmy. "Jana" chce to wykorzystać, aby zbliżyć się do Denisa. Organizuje wszystko tak, aby podczas przejazdu oboje zgubili się w lesie. "Anja", Andriej i Karolina bardzo się martwią. Wadim organizuje akcję poszukiwawczą, ale nie udaje się znaleźć zaginionych. "Jana" i Denis ukrywają się przed deszczem w jaskini i zostają tam na noc.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 45: Gdzie i kiedy oglądać?

45. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w piątek, 19 sierpnia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]