Obserwuj w Google News

"Pierścionek z rubinem", odcinek 44 - STRESZCZENIE. "Anya" jest zazdrosna o Denisa [18.08]

1 min. czytania
11.08.2022 13:25
Zareaguj Reakcja

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 44. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV4

"Pierścionek z rubinem", odcinek 44 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 44. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 44. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

Redakcja poleca

"Pierścionek z rubinem", odcinek 44: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 44. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

"Anja" po powrocie do biura, próbuje wymyślić nową kampanię reklamową. Chce zarobić jak najwięcej pieniędzy, by spłacić Witję. Jej pomysły nie uzyskują zgody Denisa. Za to projekt marketingowy "Jany" zaczyna odnosić sukces i pracuje nad nim cały dział. Trwają badania marketingowe, w których uczestniczy również Denis, współpracując z Janą. Wszyscy pracownicy wracają do biura, ale Denisa i "Jany" nie ma. Dzwoni do niego strasznie zazdrosna "Anja". Wybucha afera zazdrości.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 44: Gdzie i kiedy oglądać?

44. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w czwartek, 18 sierpnia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]