Obserwuj w Google News

"Pierścionek z rubinem", odcinek 1 - STRESZCZENIE. Marzenia Jany zostają zniszczone [29.06]

1 min. czytania
28.06.2022 16:24
Zareaguj Reakcja

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 1. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV4

"Pierścionek z rubinem", odcinek 1- STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 1. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, kórty cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 1. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

Redakcja poleca

"Pierścionek z rubinem", odcinek 1: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 1. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

Siostry Anja i Jana wcześnie tracą ojca. Olga wychowuje je razem ze swoją szwagierką Lubą. Mijają lata. Anja z powodzeniem pracuje jako marketerka w fabryce krzemianów. Jana jest reporterką, ale na próżno marzy o karierze prezenterki telewizyjnej. Nie dostaje oferty pracy w porannym programie, o której marzyła. Dziewczyna jest w związku z Witią, z którym próbuje się rozstać. Andriej dowiaduje się, że Jana jest w ciąży. Anja odkrywa natomiast, że nowym właścicielem fabryki, w której pracuje, jest jej były chłopak Denis.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 1: Gdzie i kiedy oglądać?

1. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w środę, 29 czerwca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki (po dwa na dzień) będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]