Obserwuj w Google News

"Pięć gwiazdek" - odcinek 26 - STRESZCZENIE. Sebastian i Carla zostają uwięzieni w windzie [26.10]

2 min. czytania
26.10.2022 14:25
Zareaguj Reakcja

„Pięć gwiazdek” to nowa propozycja ramówki TVP Kobieta. O czym jest popularna produkcja? Przedstawiamy streszczenie 26. odcinka serialu i podajemy informacje o jego emisji.

Pięć gwiazdek - kadr z serialu
fot. Materiały prasowe TVP

„Pięć gwiazdek” to nowy hit TVP Kobieta. Argentyński serial opowiada o czterech przyrodnich siostrach (córki córki tego samego ojca, ale od dwóch różnych matek), które dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej w dniu, w którym odczytywany jest testament ojca. Okazuje się, że aby uzyskać spadek dziewczyny muszą dogadać się i wspólni przez rok prowadzić hotel, należący do zmarłego. To warunek niezbędny, aby dziewczyny mogły wejść w posiadanie 6 milionów dolarów. Jak poradzą sobie z nietypowym zadaniem? „Pięć gwiazdek” (org. „Las Estrellas”) to pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść o wspólnym pokonywaniu problemów, rodzącej się miłości i wsparciu.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 26 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w 26. epizodzie nowego argentyńskiego serialu „Pięć gwiazdek” który można oglądać na antenie TVP Kobieta? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki argentyńskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 26. odcinka serialu „Pięć gwiazdek” oraz  szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

„Pięć gwiazdek”, odcinek 26: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 26. odcinka „Pięciu gwiazdek” według portalu Naziemna.info:

Sebastian po miesiącu miodowym wyrusza do hotelu. Chce znaleźć Carlę. Oboje zostają uwięzieni w windzie. Tymczasem Virginia zastanawia się, czemu Javo nie stawił się w pracy. Miranda i Luca wychodzą razem. Spotkanie kończy się sukcesem.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 26: Gdzie i kiedy oglądać?

26. odcinek serialu „Pięć gwiazdek” będzie można obejrzeć w środę 26 października 2022 roku o 20.30 na kanale TVP Kobieta. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Dotychczasowe odcinki dostępne są na platformie streamingowej VOD.TVP.pl.

Czytaj także:  Marcin Dorociński zagra w nowym "Mission: Impossible". Polski aktor wystąpi u boku Toma Cruise'a

RadioZET.pl/Naziemna.info/informacje prasowe TVP

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.