Obserwuj w Google News

„Physical” – Rose Byrne jako jedna z pierwszych wideo-trenerek fitness. Zwiastun serialu Apple TV+

2 min. czytania
31.05.2021 14:55
Zareaguj Reakcja

„Physical” to nowa serialowa propozycja od Apple TV+. Serial przyglądający się jednej z pierwszych kobiet, które zdecydowały się zaczać karierę jako instruktorki fitness na wideo. Co już wiemy o serialu? Kiedy premiera?

Physical - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Apple TV+

„Physical” to nowy serial Apple TV+. Historia rozgrywa się na początku lat 80 i opowiada o Sheilii - ułożonej „kurze domowej”, która żyje wraz z mężem na przedmieściach, czując że marnuje swój potencjał. Kiedy pewnego dnia decyduje się zrobić coś ze swoim życiem, odkrywa bogaty świat fitnessu, dzięki któremu zaczyna przejmować kontrolę nad swoją codziennością. Gdy bohaterka trafia na pomysł, by zacząć zarabiać na prowadzeniu zajęć ćwiczeniowych, za pomocą taśm wideo, okazuje się świetną i świadomą bizneswoman. Serial skupia się nie tylko na przemianę bohaterki, ale pokazuje też siłę i determinację w dążeniu do celu. Opowieść wydaje się kolejną wariacją na temat „american dream” i samodzielnego sięgania po marzenia.

Redakcja poleca

„Physical” – zwiastun 

Niedawno w sieci pojawił się pierwszy zwiastun serialu. Materiał prezentuje się następująco:

„Physical” – obsada i ekipa

Pomysłodawczynią serialu jest Annie Weisman, najlepiej znana ze współpracy przy serialach „Gotowe na wszystko”, „Podmiejski czyściec” czy „Był sobie chłopiec”. Weisman jest scenarzystą, producentka i showrunnerką serialu. Za kamerą stanęli natomiast: Craig Gillespie, najlepiej znany z pracy nad filmami „Cruella”, „Jestem najlepsza. Ja, Tonya” czy „Miłość Larsa”. Warto wspomnieć, że po ukończeniu prac nad „Physical” reżyser zajął się głośnym serialem „Pam & Tommy” o młodości Pameli Anderson i Tommy’ego Lee. Reżyserkami odcinków „Physical” są także Liza Johnson i Stephenie Lang.

Na ekranie zobaczymy zaś: Rose Byrne, Rory Scovel, Dierdre Friel, Della Saba, Lou Taylor Pucci, Paul Sparks and Ashley Liao.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Redakcja poleca

„Physical” – kiedy premiera?

Premiera pierwszego z dziesięciu odcinków serialu odbędzie się na platformie streamingowej Apple TV+ już 18 czerwca. Kolejne odcinki emitowane będą co tydzień.

Czytaj także:  „Plotkara” – zobacz pierwszą zapowiedź nowej wersji kultowego serialu „Gossip Girl” [WIDEO]

Bohaterowie seriali lat 90. - jak dzisiaj wyglądają?