Obserwuj w Google News

"Papiery na szczęście" zastąpią "BrzydUlę". Kiedy będzie można oglądać serial?

1 min. czytania
27.06.2022 14:20
Zareaguj Reakcja

"BrzydUla" - jak wcześniej zapowiadano - znika z ekranów. Wiadomo już, że miejsce produkcji zajmie serial "Papiery na szczęście" z Adrianą Kalską. Kiedy będzie można oglądać tę produkcję?

Adriana Kalska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

"Papiery na szczęście" zastąpią "BrzydUlę". To już pewne, że serial znika z anteny TVN7 i robi miejsce zupełnie innej produkcji. Kiedy będzie można oglądać serial "Papiery na szczęście? Podajemy szczegóły.

Zobacz także:  "Królowa", sezon 2: czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie?

"Papiery na szczęście" zastąpią "BrzydUlę"

"BrzydUla" wróciła na antenę TVN 7 po dziesięcioletniej przerwie, jednak od razu zaznaczano, że serial nie będzie się ciągnął w nieskończoność i doczeka się tylko kilkudziesięciu odcinków. Jego czas dobiegł końca. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl - miejsce popularnej telenoweli zajmie serial "Papiery na szczęście".

Redakcja poleca

Serial przedstawia losy Marty, żony znanego piłkarza, która postanawia porzucić luksusowe życie i odejść z dziećmi. Kobieta znajduje nową pracę, a w niej poznaje Adama. Nie wie, że to początek znajomości, która odmieni jej życie.

"Papiery na szczęście": kiedy i gdzie oglądać serial?

"Papiery na szczęście" będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.00 na antenie TVN7. Na nowe odcinki trzeba jednak poczekać do jesieni.

Zobacz takżeTOP seriali na Netflixie. Powrót wielkiego hitu platformy [TOP 10]

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl

Najlepsze seriale na HBO Max 2022 rok
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max