Obserwuj w Google News

"Papiery na szczęście": odcinek 22 - STRESZCZENIE. Mati ostatecznie pogrąży Martę? [12.10]

1 min. czytania
11.10.2021 13:27
Zareaguj Reakcja

"Papiery na szczęście" to nowy serial TVN z gwiazdą "M jak miłość" Adrianą Kalską w roli głównej. Co się wydarzy w nadchodzącym odcinku? Podajemy streszczenie 22. odcinka serialu "Papiery na szczęście" i szczegóły emisji.

"Papiery na szczęście": odcinek 22 - STRESZCZENIE. Mati ostatecznie pogrąży Martę? [12.10]
fot. materiały prasowe TVN

"Papiery na szczęście", odcinek 22 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w następnym odcinku serialu "Papiery na szczęście"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 22. odcinek serialu "Papiery na szczęście" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Redakcja poleca

Papiery na szczęście, odcinek 22 - streszczenie

Streszczenie 22. odcinka serialu "Papiery na szczęście" prezentuje się następująco:

Biznesowy przeciwnik Kowalczyków kontaktuje się z Sandrą. Dziewczyna montuje w firmie ukrytą kamerę, licząc, że zdobędzie szyfr do sejfu, a w efekcie - poufne informacje. W tym czasie Oliwka otrzymuje bukiet kwiatów. Ich nadawcą nie jest jednak były narzeczony (jak sądzi dziewczyna), a Jarosław, z którym flirtuje jej przyjaciółka. Mati zaś pokazuje Adamowi sfabrykowane zdjęcie Marty, chcąc ostatecznie pogrążyć ją w oczach mężczyzny.  

Papiery na szczęście, odcinek 22 - gdzie i kiedy oglądać?

22. odcinek serialu "Papiery na szczęście" będzie można obejrzeć we wtorek 12 października 2021 roku o godzinie 19:30 na kanale TVN 7.

Najciekawsze premiery października 2021. Które filmy i seriale obejrzeć w tym miesiącu? [TYTUŁY, DATY]

RadioZET.pl/Teleman.pl