Obserwuj w Google News

„Outer Range“: Josh Brolin jako kosmiczny kowboj w nowym serialu Amazon Prime Video [WIDEO]

Michał Kaczoń
2 min. czytania
11.03.2022 16:23
Zareaguj Reakcja

„Outer Range“ to nowa produkcja oryginalna platformy Amazon Prime Video, łącząca w sobie rozwiązania z westernu i science-fiction. Co jeszcze wiemy o serialu z Joshem Brolinem?

Outer Range - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Amazon Prime Video

„Outer Range” to nowa propozycja oryginalna plartformy streamgowej Amazon Prime Video. Zapowiadany na połączenie westernu z kinem science-fiction, serial rozgrywa się na Dzikim Zachodzie, gdzie podążamy za familią Abbottów, którzy muszą poradzić sobie z rodzinną tragedią. Synowa Royala Abbotta zniknęła w niewyjaśniownych okolicznościach, ku przerażeniu wszystkich członków rodziny oraz wszystkich mieszkańców małego miasteczka na brzegu dziczy Wyoming.

Redakcja poleca

„Outer Range” określane jest przez twórców w oficjalnym opisie fabuły jako ekscytująca baśń z elementami humoru i ponadnaturalnej tajemnicy. 

„Outer Range” testuje sposoby, w jaki człowiek radzi sobie z nieznanym” – czytamy w oficjalnym opisie fabuły.

Serial ma posiadać wiele zwrotów akcji, a głównym wabikiem jest specyficzna mieszanka stylistyczna dwóch tak różnych od siebie gatunktów filmowych oraz zaskakujące aktorstwo większości członków obsady.

„Outer Range“ – zwiastun

W sieci zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun serialu. Materiał prezentuje się następująco:

„Outer Range“ – twórcy i obsada

Pomysłodawcą i showrunnerem serialu jest Brian Watkins. Watkins zasłynął jako dramaturg, odpowiedzialny za sukces przedstawień „My Daughter Keeps Our Hammer” oraz „High Plains”. „Outer Range” to jego debiut w roli scenarzysty i showrunnera telewizyjnego.

Na ekranie zobaczymy natomiast takich aktorów i aktorki jak: Imogen Poots, Tamara Podemski, Lili Taylor, Lewis Pullman, Tom Pelhprey, Noah Reid czy Will Patton.

„Outer Range“ – kiedy premiera?

Premiera serialu przewidziana jest na 15 kwietnia tylko na platformie streamingowej Amazon Prime Video.

Czytaj także:  „Metal Lords“: zwiastun pierwszego projektu twórców "Gry o tron" dla Netflixa [WIDEO]

RadioZET.pl/Collider/YouTube

Najlepsze filmy 2021 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]