Obserwuj w Google News

Ojciec Mateusz, sezon 24 - kiedy premiera nowych odcinków serialu TVP? [DATA]

1 min. czytania
02.09.2020 14:31

Kiedy 24. sezon "Ojca Mateusza"? Informacji na temat nowych odcinków popularnego serialu szuka wielu jego fanów. Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły są już znane. Przedstawiamy najważniejsze informacje oraz sprawdzamy, kiedy premiera 24. sezonu "Ojca Mateusza" w TVP.

Ojciec Mateusz, sezon 24 - kiedy premiera nowych odcinków serialu TVP? [DATA]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

"Ojciec Mateusz" po wakacjach 2020 - kiedy premiera nowych odcinków serialu TVP? Kiedy oglądać 24. sezon polskiej produkcji? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy wszystko o dacie premiery "Ojca Mateusza 24".

Ojciec Mateusz, sezon 24 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? [DATA]

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, kiedy 24. sezon "Ojca Mateusza". Nic dziwnego, w końcu polska produkcja cieszy się niemałym zainteresowaniem i jest uwielbiana przez setki osób. Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły są już znane. Premiera 24. sezonu "Ojca Mateusza" zapowiedziana jest na drugą połowę miesiąca, a dokładniej na czwartek, 17 września 2020.

Z kolei ostatni odcinek 23. sezonu "Ojca Mateusza" wyemitowany zostanie w czwartek, 10 września.

Ojciec Mateusz 24 - kiedy oglądać nowy sezon serialu?

24. sezon "Ojca Mateusza" i kolejne odcinki polskiej produkcji będzie można oglądać raz w tygodniu, w każdy czwartek. Emisja serialu zaplanowana została na godzinę 20:55, a nie na 20:30 jak to było w poprzednich latach.

Przypomnijmy, że w roli głównej występuje Artur Żmijewski, który wciela się w tytułowego Ojca Mateusza. Ponadto w obsadzie serialu m.in. Kinga Preis (jako gospodyni Natalia Borowik), Michał Piela (Aspirant Mieczysław Nocul) czy Piotr Polk (Inspektor Orest Możejko).

RadioZET.pl