Obserwuj w Google News

"Ojciec Mateusz": ksiądz Mateusz jako biskup. Zbliża się ostatni odcinek serialu?

1 min. czytania
21.06.2021 15:02
Zareaguj Reakcja

"Ojciec Mateusz" to popularny serial, który jest emitowany na TVP od 2008 roku. Właśnie powstają nowe epizody. Udostępniono zdjęcia z nowego sezonu z odmienionymi, postarzonymi bohaterami. Czy zbliża się już koniec serialu?

Obsada Ojca Mateusza
fot. Mieczysław Włodarski/REPORTER/East News

"Ojciec Mateusz": ksiądz Mateusz jako biskup - taki obrazek udostępniła TVP. Widzowie, którzy od 2008 roku regularnie śledzą losy ojca Mateusza, zastanawiają się, czy zbliża się koniec serialu. Co już wiadomo i kiedy nowe odcinki?

Zobacz także:  „Ojciec Mateusz” przeniesie akcję do Wrocławia. Co wiemy o nowych odcinkach słynnego serialu?

"Ojciec Mateusz": ksiądz Mateusz jako biskup. Zbliża się ostatni odcinek serialu?

"Ojciec Mateusz" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Czy jego koniec jest już blisko? Powstają właśnie nowe odcinki kolejnego, 26. sezonu. TVP zdradza, że w jednym z odcinków zobaczymy księdza Mateusza w roli biskupa, a jego znajomi policjanci znacznie się zestarzeją. 

Redakcja poleca

Jak podaje Telemagazyn.pl - ksiądz Mateusz zostanie biskupem, inspektor Możejko odejdzie na zasłużoną emeryturę, a jego miejsce zajmie Nocul. Natomiast policjant Wierzbicki zostanie księdzem. Poniżej można zobaczyć, jak wyglądają w takiej charakteryzacji.

Na ten moment nie jest pewne, czy tego typu sceny zwiastują koniec popularnego serialu. Pewne jest, że "Ojciec Mateusz" niedługo wróci na antenę TVP.

"Ojciec Mateusz": kiedy nowe odcinki?

"Ojciec Mateusz" wróci na antenę Telewizji Polskiej najprawdopodobniej jesienią. Na ten moment nie jest jednak znana konkretna data.

Zobacz także:  TVP zapowiada nowy serial o tytule "Remiza". Kiedy będzie można go zobaczyć?

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl

Największe gwiazdy polskich seriali - zobacz, jak się zmieniły