Obserwuj w Google News

„Od nowa”: Nicole Kidman i Hugh Grant w nowym serialu HBO. Zobacz zwiastun

2 min. czytania
24.09.2020 17:49
Zareaguj Reakcja

„Od nowa” to nowy serial dramatyczny od HBO w gwiadorskiej obsadzie? O czym opowiada serial z udziałem Nicole Kidman i Hugh Granta? Kiedy premiera serialu „Od nowa”? Sprawdziliśmy.

„Od nowa”: Nicole Kidman i Hugh Grant w nowym serialu HBO. Zobacz zwiastun
fot. mat. prasowe HBO

„Od nowa” (oryg. „The Undoing”) to nowy miniserial produkcji HBO, zainspirowany powieścią „Nie chciałaś wiedzieć” autorstwa Jeana Hanffa Korelitza. Serial opowie o małżeństwie Fraserów, którzy wiodą dostatnie życie. Kiedy jednak w przerażających okolicznościach dochodzi do śmierci pana domu, następuje katastrofalny łańcuch wydarzeń.

Grace (Nicole Kidman”) pozostawiona sama sobie, konfrontuje się z narastającą w jej w życiu katastrofą, która na dodatek ma charakter publiczny. Przerażona sytuacją, musi porzucić dotychczasowe życie i zbudować swój świat od nowa – dla siebie i swojego syna (Noah Jupe) – czytamy w oficjalnym opisie fabuły.

„Tacy właśnie jesteśmy“ – 7 produkcji w stylu nowego serialu HBO

„Od nowa” – zwiastun

W sieci zadebiutował zwiastun serialu. Materiał prezentuje się następująco:

„Od nowa” – obsada i ekipa

Showrunnerem i głównym scenarzystą serialu jest David E. Kelley, znany najlepiej z projektów „Wielkie kłamstewka”, „Ally McBeal”, czy „Kancelaria adwokacka”. Za reżyserię odpowiada natomiast Susanne Bier, twórczyni serialu „Nocny recepcjonista” oraz filmów „Druga szansa”, czy „Nie otwieraj oczu”. 

Na ekranie zobaczymy natomiast: Nicole Kidman, Hugh Granta, Edgara Ramireza, Donalda Sutherlanda, Ismaela Cruza Cordovę, Matildę De Angelis, czy Noah Jupe’a, który zabłysnął na ekranie w ostatnim sezonie w filmach „Słodziak” i „Le Mans ’66”.

„Od nowa” – kiedy premiera?

Pierwszy odcinek serialu „Od nowa” ma zadebiutować na HBO oraz na platformie streamingowej HBO GO już 26 października.

Czytaj także:   „Gambit Królowej“: Marcin Dorociński w nowym serialu Netfliksa. Jest zwiastun.