Obserwuj w Google News

"Obi-Wan Kenobi": Darth Vader doczeka się własnego serialu? Hayden Christensen odpowiedział

2 min. czytania
14.06.2022 14:18
Zareaguj Reakcja

Czy na Disney+ zadebiutuje serial poświęcony Darthowi Vaderowi? Hayden Christensen został zapytany, co sądzi o tym pomyśle. Aktor odpowiedział.

Hayden Christensen i Ewan McGregor
fot. Rex Features/East News

27 maja 2022 roku na Disney+ zadebiutował serial "Obi-Wan Kenobi" - najnowsza produkcja osadzona w uniwersum "Star Wars". Oprócz Ewana McGregora w tytułowej roli do świata "Gwiezdnych Wojen" powrócił Hayden Christensen. Czy aktor zostanie gwiazdą własnego serialu o Lordzie Vaderze?

"Obi-Wan Kenobi": Darth Vader otrzyma własny spin-off?

Od jakiegoś czasu seria "Star Wars" stoi serialami dostępnymi a Disney+. Ich zadaniem jest uzupełnianie luk pomiędzy kolejnymi filmami trzech trylogii. "Obi-Wan Kenobi" opowiada o tym, co działo się z tytułowym Jedi 10 lat po wydarzeniach z "Zemsty Sithów".

Redakcja poleca

Nic więc dziwnego, że w produkcji powrócił Darth Vader. W tej roli obsadzono odtwórcę Anakina Skywalkera z trylogii prequeli - Haydena Christensena. Powrót po 17 latach do uniwersum "Star Wars" to dość duże wydarzenie popkulturowe. Aktor został więc zapytany przez dziennikarzy The Hollywood Reporter o potencjalną przyszłość jego postaci. Czy wystąpiłby w solowym serialu o Vaderze?

Absolutnie! Rozwinięcie tej postaci byłoby niesamowite!

Christensen wydaje się więc być gotowy na kontynuowanie roli Vadera w przyszłych przedsięwzięciach platformy. Na razie na ten temat nic nie wiadomo, ale niewykluczone, że Lucasfilm rzeczywiście niebawem powoła do życia serial lub może nawet osobny film o legendarnym antagoniście oryginalnej trylogii "Star Wars".

Redakcja poleca

"Obi-Wan Kenobi": kiedy premiera kolejnego odcinka?

Oprócz Ewana McGregora i Haydena Christensena. W pozostałych rolach wystąpili Moses Ingram, Joel Edgerton, Bonnie Piesse i Rupert Friend. Serialu o Obi-Wanie trafił na platformę Disney+ 27 maja 2022 roku. 5. odcinek będzie miał premierę 15 czerwca.

RadioZET.pl/The Hollywood Reporter