Obserwuj w Google News

"Wiedźmin" sezon 2: Henry Cavill jako Geralt gotowy do walki na nowym zdjęciu z serialu Netflix

1 min. czytania
26.10.2021 10:43
Zareaguj Reakcja

Netflix zaprezentował nowe zdjęcie z drugiego sezonu serialu "Wiedźmin". Widzimy na nim Henry'ego Cavilla w roli Geralta z Rivii z mieczem w zimowym otoczeniu.

Wiedźmin - Henry Cavill - kadr z serialu Netflix
fot. Jay Maidment / Netflix / The Hollywood Archive / Avalon/Photosho

Na premierę drugiego sezonu serialu "Wiedźmin" czekają nie tylko fani fantasy. Już niebawem zobaczymy ciąg dalszy przygód Geralta z Rivii, co zapowiedziano na zupełnie nowym kadrze z produkcji Netflix.

"Wiedźmin" sezon 2: Henry Cavill na nowym zdjęciu z serialu Netflix

Nowe odcinki "Wiedźmina" za pasem. Twórcy serialu zaprezentowali niedawno plakaty, przedstawiające głównych bohaterów adaptacji sagi Andrzeja Sapkowskiego.

Redakcja poleca

Magazyn Empire podzielił się z kolei nowym kadrem, ukazującym tytułowego wiedźmina. Na zdjęciu widzimy Geralta, prawdopodobnie podczas walki lub treningu z Ciri. Grający protagonistę Henry Cavill znajduje się w zimowym otoczeniu. W dłoniach trzyma jeden z mieczy Geralta.

W drugim sezonie zobaczymy rozwój młodej bohaterki granej przez Freyę Allan. Geralt wezmie ją pod swoje skrzydła, ponownie łącząc siły z czarodziejką Yennefer (Anya Chalotra) i bardem Jaskrem (Joey Batey). W nowych odcinkach pojawi się też szereg zupełnie nowych postaci oraz potworów, z którymi spektakularne walki stoczy Geralt.

Redakcja poleca

"Wiedźmin" sezon 2: kiedy premiera na Netflix?

Geralt z Rivii powróci w nowych przygodach już 17 grudnia 2021 roku. Drugi sezon "Wiedźmina" zadebiutuje oczywiście na platformie Netflix. Twórcy produkcji oficjalnie ogłosili, że pracują nad trzecim sezonem adaptacji. Na razie nie zdradzono, kiedy możemy się go spodziewać.

RadioZET.pl/Empire

Netflix: Najważniejsze filmowe premiery jesień-zima 2021 [ZDJĘCIA, DATY, OPISY]