Obserwuj w Google News

Nawiedzony dwór w Bly - ile odcinków ma serial Netflixa i kiedy można go oglądać? [DATA PREMIERY]

1 min. czytania
08.10.2020 19:57
Zareaguj Reakcja

Nawiedzony dwór w Bly, serial Netflixa nakręcony na podstawie opowieści Henry'ego Jamesa, już niebawem będzie miał swoją premierę. Poniżej sprawdzamy informacje dot. liczby odcinków i daty premiery Nawiedzonego dworu.

Nawiedzony dwór w Bly - ile odcinków ma serial Netflixa i od kiedy można go oglądać?
fot. Anna Golaszewska/East News

Nawiedzony dwór w Bly - ile odcinków ma serial?

Ile odcinków liczy "Nawiedzony dwór w Bly"? Netflix poinformował, że pierwszy sezon serialu składa się z 9 epizodów. 

Fabuła Nawiedzonego dworu w Bly jest kontynuacją serialu Nawiedzony dom na wzgórzu. Jednak produkcje będą miały inne, niezwiązane ze sobą fabuły, których jedynym punktem wspólnym będzie strach.

Historia opowiedziana przez reżysera Nawiedzonego dworu w Bly – Mike'a Flanagana – skupia się wokół brata i siostry zamieszkujących dawny budynek, którego byli mieszkańcy prześladują jego nowych właścicieli.

Akcja rozgrywa się w Anglii pod koniec XX wieku. Po tym, jak guwernantka rodziny Wingrave umiera, senior rodu – Henry – zatrudnia nianię dla osieroconych dzieci, które razem ze służbą mieszkają w tytułowym dworze. Jak się później okazuje, tragiczna historia budynku sprawia, że życie rodzeństwa zamienia się w horror.

La Bandida - OBSADA i OPIS: kto gra w serialu TVP i o czym jest? [STRESZCZENIE]

Nawiedzony dwór w Bly - kiedy premiera?

Premiera Nawiedzonego dworu w Bly na Netflixie odbędzie się 9 października. Tego dnia będzie można obejrzeć wszystkie odcinki serialu. 

RadioZET.pl/spidersweb.pl/PAB