Obserwuj w Google News

Nawiedzony dwór w Bly - 2. sezon: kiedy premiera i co wiadomo o kontynuacji?

2 min. czytania
13.10.2020 12:49
Zareaguj Reakcja

Czy powstanie 2. sezon serialu "Nawiedzony dwór w Bly"? Kiedy premiera kolejnych odcinków i co wiemy na temat kontynuacji? Sprawdzamy najważniejsze informacje dla fanów produkcji oraz czy są już pierwsze potwierdzone szczegóły na temat 2. sezonu serialu.

Nawiedzony dwór w Bly - 2. sezon: kiedy premiera i co wiadomo o kontynuacji?
fot. Youtube / Netflix Polska

Nawiedzony dwór w Bly - 2. sezon: kiedy premiera i co wiadomo o kontynuacji? Czy powstanie kolejna seria, o czym będzie i kiedy data premiery nowych odcinków? Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje dla fanów produkcji.

Netflix podaje nowości na październik 2020. Lista premier filmów i seriali

Nawiedzony dwór w Bly - 2. sezon: kiedy premiera? [DATA, INFORMACJE]

Jak czytamy w opisie serialu "Nawiedzony dwór w Bly" na Filmweb, twórca "Nawiedzonego domu na wzgórzu" prezentuje gotycką romantyczną historię o duchach na podstawie prozy Henry'ego Jamesa. Serial miał swoją premierę na Netflix w piątek, 9 października 2020 roku i już teraz wiele osób zastanawia się, czy powstanie kontynuacja serii. Kiedy można spodziewać się 2. sezonu serialu "Nawiedzony dwór w Bly"? Jak na razie nie ma jeszcze żadnych oficjalnie potwierdzonych informacji na ten temat.

"Nawiedzony dwór w Bly": podobne seriale i filmy. 6 horrorów, które musicie obejrzeć [LISTA]

Nawiedzony dwór w Bly - ile odcinków ma serial Netflixa i kiedy można go oglądać? [DATA PREMIERY]

Co wiadomo o kontynuacji serialu Nawiedzony dwór w Bly, 2. sezon?

Twórca seriali, Mike Flanagan jak na razie nie potwierdził oficjalnie, czy ma w planach kontynuację serii i czy powstanie 2. sezon serialu "Nawiedzony dwór w Bly". Pozostaje nam jedynie czekać na komunikaty od twórców. Obserwując jednak to, jak dużą popularnością cieszą się oba seriale, można spodziewać się, że być może wkrótce doczekamy się kontynuacji.

Przypomnijmy, że "Nawiedzony dwór w Bly" to druga część antologii, którą w 2018 roku rozpoczął serial "Nawiedzony dom na wzgórzu". Jak czytamy w oficjalnym opisie serialu na Netflix, jest to wykorzystująca retrospekcję opowieść o rodzinie zmagającej się z upiornymi wspomnieniami o swoim starym domu i wydarzeniach, które zmusiły ją do jego opuszczenia.

Najlepsze seriale grozy. 10 seriali-horrorów, które musisz obejrzeć [LISTA]

RadioZET.pl