Obserwuj w Google News

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 218 - STRESZCZENIE. Faruk martwi się o Fikreta [24.09]

2 min. czytania
23.09.2020 12:28
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 281. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Faruk martwi się o Fikreta, który w nocy wyjechał z domu i nie daje znaku życia. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu".   

Kadr z serialu "Narzeczona ze Stambułu"
fot. YouTube/Kadr z serialu "Narzeczona ze Stambułu"

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 281 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Narzeczona ze Stambułu? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 281. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" i szczegóły jego emisji.    

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 281: Streszczenie epizodu

Streszczenie 281. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Faruk martwi się o Fikreta, który w nocy wyjechał z domu i nie daje znaku życia. Natomiast Sureyya odkrywa, że nowy asystent jej męża jest... młodą kobietą. Pijany Fikret umawia się z Ademem w restauracji, aby wylać na niego swoje żale i złość. W lokalu dochodzi do bójki, a obrońcą Fikreta staje się ktoś, po kim Boran nigdy by się tego nie spodziewał. Esma opiekuje się wnukiem. Garip wykazuje się wyjątkowym talentem w uspokajaniu niemowlęcia. Podczas uroczystości ponownego otwarcia Boran Holding Ipek stara się wytłumaczyć gościom nieobecność męża, a Faruk odbiera bardzo niepokojący telefon. Boranowie przyjeżdżają do szpitala, gdzie słyszą przerażające wiadomości. Sułtanka nie wytrzymuje nerwowo i cały stres odreagowuje na najstarszym synu. Adem ma  wizję, która najlepiej świadczy o tym, czego naprawdę pragnie.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 281: gdzie i kiedy oglądać?

281. odcinek serialu "Narzeczona ze Stambułu" można obejrzeć w czwartek, 24 września 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial "Narzeczona ze Stambułu" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.

RadioZET.pl/Teleman.pl/Telemagazyn.pl