Obserwuj w Google News

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 232 - STRESZCZENIE [14.10]

1 min. czytania
13.10.2020 15:19
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 232. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie po zakończeniu wspaniałej uroczystości Esma zostaje sama z synami, by przekazać im tragiczną wiadomość. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu". 

Narzeczona ze Stambułu kadr z serialu
fot. YouTube/Narzeczona ze Stambułu kadr z serialu

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 232 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli  "Narzeczona ze Stambułu"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 232. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" i szczegóły jego emisji.  

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 232: Streszczenie epizodu

Streszczenie 232. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Adem przyjeżdża na ślub sułtanki. Faruk i Osman są zaskoczeni. Esma i Garip biorą ślub. Senem prosi Adema, by dokonał ostatecznego wyboru między Gunes a żoną. Sureyya stara się pocieszyć zrozpaczoną przyjaciółkę, a Okan chwali Ipek za organizację udanej imprezy. Po zakończeniu wspaniałej uroczystości Esma zostaje sama z synami, by przekazać im smutną wiadomość.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 232: Gdzie i kiedy oglądać?

232. odcinek serialu "Narzeczona ze Stambułu" można obejrzeć w środę, 14 października 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial "Narzeczona ze Stambułu" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/Teleman.pl