Obserwuj w Google News

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 231 - STRESZCZENIE [13.10]

1 min. czytania
12.10.2020 15:05
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 231. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Nazif jest zaniepokojony dziwnym zachowaniem Esmy. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu". 

Kadr z serialu "Narzeczona ze Stambułu"
fot. YouTube/Narzeczona ze Stambułu kadr z serialu

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 231 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Narzeczona ze Stambułu"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 231. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" i szczegóły jego emisji.  

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 231: Streszczenie epizodu

Streszczenie 231. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Nazif jest zaniepokojony zachowaniem Esmy. Ipek zajmuje się przygotowaniem wesela teściowej, a Faruk i Fikret nie mogą się pogodzić z tym, że nadchodzi moment ślubu ich matki. Natomiast Nurgul i Sureyya martwią się nagłym zniknięciem sułtanki i proszą Garipa o pomoc w jej odnalezieniu. Garip ma dla ukochanej zaskakujące wiadomości o zmianach, które wprowadził w swoim życiu. Adem, motywowany przez Gunes, wytrwale ćwiczy i osiąga coraz lepsze efekty. Boranowie witają gości, którzy tłumnie przybywają do rezydencji na wielką uroczystość. 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 231: Gdzie i kiedy oglądać?

231. odcinek serialu "Narzeczona ze Stambułu" można obejrzeć we wtorek, 13 października 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial "Narzeczona ze Stambułu" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/Teleman.pl