Obserwuj w Google News

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 230 - STRESZCZENIE [12.10]

1 min. czytania
09.10.2020 15:08

Streszczenie 230. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Sureyya uświadamia sobie, jak bardzo przywiązała się do rezydencji i chce w niej zostać. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu". 

Narzeczona ze Stambułu kadr z serialu
fot. youTube/kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 230 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Narzeczona ze Stambułu"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 230. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" i szczegóły jego emisji. 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 230: Streszczenie epizodu

Streszczenie 230. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Sureyya uświadamia sobie, jak bardzo przywiązała się do rezydencji i chce w niej zostać. Senem opowiada siostrzenicy o związku Gunes z Ademem. Akif nie popiera decyzji braci o wyprowadzce. Atmosfera pomiędzy Okanem i Fikretem znów jest napięta. Dilara nie może przestać myśleć o mężu, od którego nie ma żadnych wiadomości. Tymczasem Adem robi duże postępy i są spore szanse na to, że niedługo znów zacznie chodzić. Sprawa planowanej przeprowadzki braci gnębi Faruka i jest powodem cierpienia sułtanki. 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 230: Gdzie i kiedy oglądać?

230. odcinek serialu "Narzeczona ze Stambułu" można obejrzeć w poniedziałek, 12 października 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial "Narzeczona ze Stambułu" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/Teleman.pl