Obserwuj w Google News

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 229 - STRESZCZENIE [9.10]

1 min. czytania
08.10.2020 14:15

"Narzeczona ze Stambułu" to popularna turecka telenowela. W najnowszym epizodzie Esma omawia z rodziną sprawę swojego miejsca zamieszkania po ślubie. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu
fot. YouTube/Narzeczona ze Stambułu kadr z serialu

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 229 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Narzeczona ze Stambułu"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 229. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" i szczegóły jego emisji.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 229: Streszczenie epizodu

Streszczenie 229. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Nazif tłumaczy się przed pracodawcami za niedopilnowanie imprezy w rezydencji, ale Faruk, Fikret i Akif mają pretensje do swoich żon. Niespodziewanie z pomocą w odnalezieniu skradzionych przez złodziei przedmiotów przychodzi najnowsza technologia, w którą zainwestował Akif. Esma omawia z rodziną sprawę swojego miejsca zamieszkania po ślubie. Synowie mają inną wizję. Gunes przychodzi do Senem, żeby załagodzić ich ostatnią kłótnię. Między Ipek i jej mężem dochodzi do kolejnego spięcia. 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 229: Gdzie i kiedy oglądać?

229. odcinek serialu "Narzeczona ze Stambułu" można obejrzeć w piątek, 9 października 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial "Narzeczona ze Stambułu" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/Teleman.pl